The Taste of Whisky to swego rodzaju integrator inicjatyw traktujących o wodzie życia, które mają na celu przyczynić się do rozwoju świadomości na temat wytwarzania, przechowywania oraz degustacji. W tym celu otwarte zostały 3 projekty:

Forum

ScreenHunter_128 Jul. 16 14.18
Istnieje od 13 lutego 2013 roku. Jest to pierwsza inicjatywa, która powstała z powodu braku aktywnych społeczności w internecie skupiających miłośników whisky w Polsce. W chwili pisania tego tekstu posiada już ponad 500 zarejestrowanych kont, z których ponad 50 prowadzi aktywną działalność forumową. Poznało się tutaj wiele osób, które teraz przekładają swoje znajomości na spotykanie się, aby wspólnie poszerzać wiedzę teoretyczną i praktyczną w temacie whisky.

 

Stowarzyszenie

TTOWCLUB.2015.07.17.banner.620x330.01a Zostało założone 12 września 2015 roku. Stowarzyszenie powstało, aby zrzeszyć bliżej osoby chcące jeszcze bardziej aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu swojej wiedzy, a przy okazji zwiększyć swoje możliwości. Wierzymy, że stowarzyszenie daje większe możliwości dostępu do wiedzy, ludzi ze względu na jasno zdefiniowane cele objęte śisłym regulaminem.

 

 

 

Degustacje145004821145


To forma rozpowszechniania wiedzy w formie praktycznej. Degustacje pozwalają zagłębić się w techniki sensoryczne ludziom chętnym poznawania nowych zapachów i smaków.

🤞 Nie przegap nowości!

Nie spamujemy, możesz zrezygnować w każdej chwili. Zapisując się wyrażasz zgodę na wysyłanie przez nas informacji handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.